ÉLŐ: Vésztő – Körösladány

A Megye I. osztályú bajnokság a negyedik fordulójához érkezett, ahol csapatunk idegenben a Vésztő otthonában lép pályára. A Sárréti rangadó mindig tartogat külön izgalmakat, bizonyára most is így lesz ez. Aki nem tudott elutazni a mérkőzésre, az ebben a cikkben percről-percre követheti az eseményeket.

Vésztői SE – Körösladány MSK 0 – 4 (0 – 1)

Frissítés

Olvasóinknak köszönjük a figyelmet, a mai nap legfrissebb eredményeit IDE KATTINTVA tekinthetik meg.

Vége

90′   Nincs hosszabbítás, ide már amúgy is minek, 4-0 arányban nyert csapatunk.

PIROS LAP   88′   László A. is idő előtt kiáll, nem tetszését fejezte ki egy ítélet után.

87′   Fülöp bepasszát Bakos a tizenhatosról kapu mellé tekeri.

85′   A kapus szögletre üti a lövést, amit olyan 18-19 méterre a kaputól adtunk le. A szögletből végül nem lett érdemleges szituáció.

84′   Kajó ellen szabálytalankodtak, jó helyről végezhetünk el szabadrúgást.

SÁRGA LAP   80′   Bessenyei L. kap sárgát, Kajó A. ellen szabálytalankodott.

CSERE   77′   Papp D. áll be a hazaiaknál, Pap Zs. pedig lejön.

77′   Jól jön be a szöglet, Nagy S. fejese viszont kapu fölé száll.

CSERE   76′   Papp Zs. lövésénél véd a kapus, a lécről szögletre vágódik a labda. Közben csere: Papp Zs. le, Fülöp K. be illetve Kukla Zs. le, Kajó A. be.

CSERE   75′   Rotár P. lejött a pályáról, Balázs Z. pedig beállt.

GÓL   74′   Újabb góóól! Juhász D. beadását Bessenyei éppen Bakos elé sarkazza, aki a kapussal szemben nem hibázik. (0-4)

CSERE   71′   Bejött Ihász E., lejött Molnár T.

PIROS LAP   71′   Rábai R. is kiáll, a gól utáni heves reklamálásért.

GÓL   71′   A szögletből igazi veszélyt nem alakítunk ki, viszont Viczián Rábai elől becsúszva visszaszerzi a labdát, Bakos pedig gólt ért el. (0-3)

70′   Bakos jobb szélről passzolja vissza Kékinek, aki több védő mellett lő, Kun kapus szögletre ment.

CSERE   68′   Ahogy azt pár másodperccel ezelőtt megjósoltuk, érkezik László A. a pályára. Papp M. helyére áll be.

68′   László A. készülődik, támadónk valószínűleg hamarosan beáll.

67′   Közben volt egy szusszanásnyi időnk, ivószünetet tartottak a csapatok.

65′   Papp Zs. lövésénél védett szépen Kun kapus.

62′   Petrinek tették be a labdát a hazaiak, Borbély a játékos elől bravúrral mentett szögletre. A sarokrúgásból pedig nem lett veszély.

CSERE   61′   Kádár L. állt be, Vincze Gy. pedig lejött. Cserélt a Vésztő is, Pálinkás állt be.

GÓL   60′    Góóóól! Bakos! Papp Zs-ba lövi a védő a labdát, játékosunk szépen teszi azt Bakosnak, aki két védőt is becsapva öt méterről lő a kapuba. (0-2)

58′   Kéki a szélen vezetett kontrát, a védők nem érték utol, beadása pedig Bakos mögé ment, így a nagy ziccerből nem lett helyzet.

SÁRGA LAP   57′   Vincze Gy. kapja az első sárgát nálunk.

56′   Három a kettőben vihettük a labdát a vésztői kapura, sajnos ezt a lehetőséget elpuskáztuk.

55′   A szabadrúgás nagyon rosszul sikerült, nincs belőle veszély.

SÁRGA LAP   54′   Papp M. ellen szabálytalankodtak, oldalról jöhetünk szabadrúgással, ezt középre lehet tekerni. Közben Kun kapus sárgát kapott, mert elrúgta a labdát.

51′   Szöglethez jutott a Vésztő: Pap Zs. beadása jól száll be, de Borbély magabiztosan húzta le.

SÁRGA LAP   49′   Rábai R. reklamálásért kap sárgát.

SÁRGA LAP   48′   Rotár is besárgul, lerántás miatt.

46′   A cserék mindkét oldalon elmentek melegíteni.

46′   Elkezdődött a mérkőzés második fele is, csapatunk indította útjára a pöttyöst.

2. félidő

Félidő

45+1′   Az utolsó pár perc eseménytelenül lepergett, a szünetre tehát egygólos előnnyel mehetünk.

40′   Tóth K. tud lőni jó helyről, kicsivel tévesztett csak célt.

SÁRGA LAP   39′   Tóth K. kapja a mérkőzés első sárgáját.

37′   Majdnem jött a hidegzuhany, Petri egy az egyben vihette Borbélyra a labdát, de kapusunk bravúrral védett. A lövés pillanatában két védőnk is 1-2 méteres lemaradásban volt.

11-ES   36′   Bakos állt a labda mögé, és értékesíti a büntetőt, pedig Kun kapus eltalálta az irányt. (0-1)

PIROS LAP   34′   A hosszún Bakos tud lőni, a védő kézzel ér labdába, mikor az gólba tartott, amiért büntetőt kapunk, Lázár T. pedig a kiállítás sorsára jut.

33′   Beérünk a mérkőzés első félidejének hajrájába, csapatunk sarokrúgást végezhet el, a labda mögött Papp M.

32′   Sokat nem kellett eddig egyik szurkolótábornak sem izgulnia.

29′   Az előbbi percben egy veszélyes vésztői kontrát láthattak a nézők, amiből szerencsére nem lett érdemleges lövés.

25′   Ismét szögletet végezhet el csapatunk: jól jön be a szöglet, de nem tudunk belőle veszélyt teremteni. Kirúgás!

21′   Most pár pillanatig áll a játék, ivószünet miatt.

20′   Csapatunk is szöglethez jut. Kukla tekerte középre a labdát, oda-vissza pattogott a labda, a támadást végül Nagy S. lövése zárta le, ami mellé ment.

17′   Első szöglet következik a mérkőzésen, melyet a Vésztő végez el. A sarokrúgást Viczián fejelte ki, amit a hazai támadó csúnyán kapu fölé vágott aztán.

15′   Oldalról szabadrúgás a Vésztőnek, kb. egy szöglettel ér ez fel. A beadás után Papp M. szabadított fel.

14′   Az utóbbi időben a Vésztő próbálkozott, ebben a percben viszont Bakos beadása lett veszélyes, a felső lécről pattant ki, így kirúgással folytatódik a játék.

10′   Az egyik oldalon Szabó S. távoli lövése sikerült gyengére, a másik oldalon pedig Bakos próbálkozása szállt kapu fölé. Eddig nincs igazán dolga egyik kapusnak sem.

7′   Egyből jött a válasz a másik oldalon, Rotár P. lőtt a tizenhatoson belülről, de Borbély biztos kézzel fogta a gyengére sikerült próbálkozást.

6′   Kéki beadása került üggyel-bajjal Papp Zs. elé, lövése viszont gyengére sikerült, kapu mellé ment.

5′   Bő öt perc telt el a mérkőzésből, eddig nem estek egymásnak a felek.

2′   A két csapat egymás elleni mérlege mi felénk húz, ettől függetlenül nehéz meccsre lehet számítani. A Vésztő nulla, csapatunk pedig hat pontot szerzett eddig.

1′   Útjára indult a labda Vésztőn, a hazaiak kezdték a játékot.

1. félidő

Ifjúsági csapatunk a délelőtt folyamán öt-kettes sikert ért el a Tótkomlós ellen. A mérkőzésről bővebben vasárnap olvashatnak.

A két csapat összeállítása:

Vésztői SE: Kun T. – Lázár T., Rábai R., Bessenyei L., Szabó S., Pap Zs., Petri Cs., Rotár P., Tóth K., Zsilinszki M., Molnár T.; kispad: Ökrös R., Ihász E., Pálinkás R., Balázs Z., Papp D.

vezetőedző: Brlázs G.

Körösladány MSK: Borbély Z. – Juhász D., Viczián D., Nagy S., Kukla Zs. – Kéki Cs., Vincze Gy., Farkasinszki J., Papp Zs. – Papp M., Bakos J., kispad: Kasik V., Fülöp K., Kádár L., László A., Kajó A.

vezetőedző: Somogyi J.

A mérkőzés 16 óra 30 perckor kezdődik. A játékvezetői hármas: Barta Tibor (Baráth János, Boda László)