ÉLŐ: Monor – Körösladány

Kövesse honlapunkon élőben a 17 óra 30 perckor kezdődő Monor – Körösladány mérkőzést, melyről szöveges tudósítással jelentkezünk.

Monori SE – Körösladányi MSK 0 – 0 (0 – 0)

Frissítés

94. perc:   Vége a mérkőzésnek, értékes pontot szereztünk idegenben.

94. perc:   Lettner kap sárgát Burai buktatásáért.

93. perc:   Hunya lő ismét, Nagy B. véd, de így is szöglettel jönnek a hazaiak, amit sikerül kirúgnunk a kapunk elől.

93. perc:   Nagy B. kap sárgát időhúzásért.

91. perc:   Kisari – Mácsai összjáték után szöglettel jöhet csapatunk. Hadilábon állunk a sarokrúgásokkal, mert ezt is kifejelik a monoriak.

90. perc:   4 perc lesz a ráadás a második félidő végén.

88. perc:   Szabadrúgást végzett el Burai oldalról, a középre lőtt labdát kivágták a védők.

86. perc:   Karacs D. helyett Lettner L. lép pályára.

85. perc:   A mentés után szöglettel jöttek a hazaiak, amiből újabb szöglet lett. A második sarokrúgást kifejeljük.

83. perc:   Hatalmas bravúrral véd Nagy kapus. Jobb oldalon ment el Ficsor, bepasszolta a labdát Hunyának, akinek a lövését kellett hárítania kapunknak. Veszélyes lehetőség volt.

78. perc:   A szöglet ugyan jól jött be középre, de ezt is kifejelik a védők.

77. perc:   Mácsai lőtt a kígyótérről, lövésébe beleért egy védő, így kapu fölé ment a labda.

75. perc:   Most a másik oldalon pattogott a labda, Mácsai elől mentett szögletre a védő. A sarokrúgásból ismét nem tudtunk veszélyeztetni.

74. perc:   Ismét labdát veszítettünk hátul, Ficsor lépett ki belőle, a lövését blokkoltuk, de így is csak kicsivel ment a kapunk fölé.

71. perc:   A csereként beálló Haragos V. lőtt, de kaput nem talált a próbálkozása.

Közben frissítettek a csapatok, egy rövid ivószünet formájában, de egyébként javarészt a mezőnyben folyt a játék az elmúlt percekben.

65. perc:   Barthel G. is sárga lapot kap, hazai oldalon ez már a harmadik lap.

62. perc:   Kissé beszorult csapatunk, végül a hazaiak lövéssel próbálkoztak, de a labda kapu fölé ment.

60. perc:   Kovács Á. helyén Haragos B. folytatja.

57. perc:   Újabb sarokrúgást végezhetett el csapatunk, ám ezt is kifejelik a monoriak.

56. perc:   Csapatunk is cserél: Pusztai helyett Kisari a pályán.

55. perc:   Tóth Á. próbálkozott a kígyótérről, Nagy kapus magabiztosan védte ezt a nem túl erős próbálkozást.

54. perc:   Nascimento beadását szögletre tisztázzuk, majd a sarokrúgásból középre tekert labdát kapu mellé lövik a hazaiak.

52. perc:   Hazai beadást kellett védőnknek kirúgnia a mezőnybe, veszélyes is lehetett volna ez a labda.

49. perc:   Burai lő, a jobb alsóba tartó lövést a kapus védi, szöglettel jövünk. A sarokrúgást kifejelik a védők.

48. perc:   Hunya K. is besárgul, jó helyről végezhetünk el szabadrúgást.

47. perc:   Burai ível középre szabadrúgásból, de a labda mindenki felett elszáll.

46. perc:   Hazai oldalon történt csere a félidőben: Barthel G. állt be, Farkas Á. helyett.

46. perc:   Elkezdődött a második félidő, melyet csapatunk kezdett.

Félidő

45+1. perc:   Vége az első félidőnek.

45. perc:   Egy perc lesz a hosszabbítás.

44. perc:   Kontrát vezethetett csapatunk, Ilyés vitte a labdát, majd Burainak passzolt, aki tovább tette azt Pusztainak, játékosunk pedig kapu fölé emelte a labdát.

42. perc:   Az újabb szöglet sem lett veszélyes a kapunkra.

41. perc:   Jobb oldali támadást vezetett a Monor, Kovács Á. lőni is tudott éles szögből, szögletre mentettünk. Közben a sarokrúgást is elvégezte a csapat, ami után a végeredmény: újabb szöglet.

39. perc:   A félidő közeledtével a labda is kevesebbet kerül a kapuk elé, több perce mezőnyjátékot láthatnak a szurkolók.

35. perc:   Erős R. kapja a mérkőzés első sárga lapját, Burai ellen szabálytalankodott.

33. perc:   Hatalmas helyzet a Monor előtt: eladtuk a labdát hátul, Tóth Á. tört be a tizenhatoson belülre, de blokkolni tudtuk a lövését.

32. perc:   30 méterre a kaputól, de azzal szemben szabadrúgáshoz jutottunk. Mácsai lövése a kapusról kijött, de sajnos nem mi csaptunk le a kipattanóra.

30. perc:   A következő szögletből sem lett veszély szerencsére, kivágtuk a labdát a mezőnybe.

29. perc:   Ficsor távoli lövésénél mentünk szögletre, majd a sarokrúgás után újabb szöglettel jöhet a Monor.

27. perc:   Burai beadását Zelenyánszki készítette le lövésre, Ilyés pedig kapu fölé lőtt.

23. perc:   A kirúgás után egy hazai lövést is láthattunk, Nagy kapus biztos kézzel védett, de közben már les miatt szabadrúgást kaptunk.

22. perc:   Burai passza után Ilyés került helyzetbe, de lövése középre tartott, így nem okozott gondot a kapusnak.

20. perc:   Nagy kapusnak kellett Tóth Á. elől kifedeznie a labdát az alapvonalon túlra. Kapusunk hozhatja újra játékba a labdát.

Bő negyedóra játék után egyelőre a védelmünk is nagyon jól szerepel, hiszen a hazai támadásépítéseket rendre sikerül 20-25 méterre a kapunktól megszűrni.

16. perc:   A sarokrúgás ismét eredménytelenül zárult sajnos.

15. perc:   Burai szabadrúgása után újabb szöglettel jöhetünk.

12. perc:   A szöglet után nagy tömörülés alakult ki a tizenhatoson belül, végül kezezés miatt kefelé szabadrúgással folytatódik a játék.

11. perc:   Szépen vitte végig a labdát csapatunk, Zelenyánszki ívelt középre, Ilyés T. fejelt, Bozsó pedig ismét szögletre mentett.

9. perc:   Taktikus mezőnyjáték folyik a pályán, az eddig látottak alapján egyenrangú ellenfelei vagyunk a Monornak.

7. perc:   Mácsai szabadrúgást végzett el messze a hazai kaputól, ezt Bozsó A. kapus könnyedén lehúzta.

Jól kezdte csapatunk a mérkőzést, igaz még csak néhány perce tart a játék, de reméljük ez a lendület megmarad a lefújásig.

2. perc:  A sarokrúgásunkból végül veszély nem lett.

1. perc:   Csapatunk előtt máris egy lehetőség adódott a mérkőzés elején. Krajcsó bal oldalról kemény lövést eresztett a hazai kapura, szögletre mentett a kapus.

1. perc:   A monori csapat kezdte meg a mérkőzést.

Most vonulnak ki a csapatok az öltözőből. A hazaiak fehérben, csapatunk pedig tiszta feketében lép pályára.

A két csapat összeállítása:

Monori SE: Bozsó A. – Kovács Á., Ficsor R., Karacs D., Farkas Á., Pintér D., Hunya K., Huszty D., Erős R., Tóth Á., Nascimento

kispadon: Paulovicz D., Barthel G., Haragos V., Annus Á., Sznopka J., Vékei N., Lettner L.

Vezetőedző: Tamási Zoltán

Körösladányi MSK: Nagy B. – Krajcsó K., Ruzsa Z., Zelenyánszki L., Szántó M., Prasler, Ilyés T., Mácsai L., Vincze D., Pusztai A., Burai D.

kispadon: Ivicevic, Gyomai Á., Szabó V., Knyihár D., Kisari T., Bartik M.