Majális a pályán is…

Második számú csapatunk a Kevermesi SE csapatát látta vendégül vasárnap.

A majális a pályán is folytatódott, hiszen a több hiányzóval felálló fiatal csapatunk magához ragadta kezdeményezést és mezőfölényt alakított ki már a mérkőzés elején.

A mezőfölény már a 11. perceben góllá érett amikor, Szabó László szép gólt lőtt a tétovázó védők között.

Aztán Kántor Máté percei következetek aki kétszer is bevette a vendégek hálóját, így a 26. perceben már 3:0 szerepelt a nem működő eredményjelzőn.

A vendégek szépítése a semmiből érkezett, egy előrevágott labdát Puporka jutatott a hálónkba, burleszkbe illő körülmények között.

Szünet után Szabó Milán lépett elő főszereplővé, aki klasszikus mesterhármassal örvendeztette meg a hazai nézőket, hiszen betalált 61., 81. és 88. perceben is, az egyik gólja különösen szép volt.

A vendégek a második félidőben próbáltak szépíteni, de a mai napon esélyük sem volt erre, csapatunk a játék minden elemében felülmúlta a vendégeket.