U19: Újabb győzelem

Utánpótlás csapatunk a hétvégén a bajnokság 13. fordulójában a Mezőberényi Gyermek FC vendége volt.

Az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést, mivel Szabó László, Agárdi Róbert Tamás, Boros Zsolt és Novák Máté góljaival, megnyigtató négy gólos előnyre tettünk szert a tabella 7. helyén álló vendéglátóink ellen.

A második félidőben Szabó László megduplázta a góljai számát ezen a mérkőzésen, mivel szerzettt egy újat. A mérkőzést pedig Bak László talállata zárta le, így csapatunk 6:0 arányban nyerte meg a mérkőzést.

A csapatunk így a második helyen zárja az őszi szezont, elvileg 5 pont hátrányban, azonban a Szarvasi FC elleni hazai mérkőzésünk elmaradt, mivel ellenfelünk nem állt ki, így gyakorlatilag 2 pont a hátrányunk és tavasszal hazai pályán fogadjuk a listavezető Gyomendrőd csapatát…