UP – Győzelemmel mutatkozott be serdülő csapatunk

Vasárnap ifjúsági csapatunk hazai pályán 5-1-s vereséget szenvedett a Sarkad ellen. Hétfőn a serdülő (U15) is debütált, ők is hazai környezetben szerepeltek a Gyomaendrőd ellen. A mérkőzésen szoros küzdelem alakult ki, ahol végül egy góllal mi bizonyultunk jobbnak.

Serdülő (U15) bajnokság, 1. forduló:

Körösladányi MSK – Gyomaendrődi GYLE 1 – 0 (1 – 0)
Gólszerző: Szántó B. a 20. percben.

Körösladányi MSK: Szász P. – Földi D., Somogyi M., Bak L., Novák M., Agárdi R., Puporka Z., Szántó B., Szász D.; Játszott még: Kovács E., Botlik I., Molnár J., Bak M.

Vezetőedző: Keresztesi János

Gyomaendrődi GYLE: Kézi Z. – Bokor M., Szatmári I., Kiss S., Jambricska G., Gellért M., Kovács G., Gál D., Kiss Z.; Játszott még: Varsányi Á., Mikó Z., Kovács Zs., Ádám B., Munkácsi M., Hornok E.

Vezetőedző: Tanács Zoltán, Hunya Tamás

Az U15-ös bajnokságban csökkentett pályán (két tizenhatos között) játszanak a futballisták, a játékidő 2×30 perc. Egyszerre 8+1 fő van a pályán, a csere pedig folyamatos, aki lejött, az később visszamehet.

Ifjúsági (U19) bajnokság, 4. forduló:

Körösladányi MSK – Sarkadi Kinizsi LE 1 – 5 (0 – 1)
Gólszerzők: Buga I. a 89. ill. Szűcs Gy. a 44., Stók Zs. a 66., a 82., Pap O. a 86. és Széplaki L. a 89. percben.

Körösladányi MSK: Vass K. – Somogyi M. (Buga I. a 75′), Buga Bal. (Szántó D. az 55′), Mészáros D. (Buga Bar. a 62′), Szabó M., Almási B. (Kardos L. a 46′), Szuroka Zs., Bozsányi R. (Tóth I. a 75′), Egeresi L. (Szurgent Cs. a 71′), Szántó Cs., Szentpéteri M.

Sarkadi Kinizsi LE: Csiki R. – Jánki I., Szűcs Gy., Váradi G., Málik D., Pap O., Kovács P., Stók Zs., Szegedi P. (Pribék Zs. a 69′), Széplaki L., Diósi K.