Vereség hazai pályán a Gádorostól

Második számú csapatunk hazai pályán fogadta a Gádorosi LSE együttesét. Csapatunk csak tartalékosan tudott felállni a mérkőzésre, különböző okok miatt több játékosunk hiányzott.

A gárda gerincét az U-19-es együttes adja, akiknek 5 napon belül ez volt a harmadik mérkőzése.

Látszott a játékosokon a fáradtság, de így is kezdeményezően léptünk fel, több lehetőséget is elszalasztottunk a meccs elején.

Aztán jött egy váratlan vendég gól a 27. percben Papp Máté volt eredményes. 0:1

A középkezdésből viszont ki is egyenlítettünk Almási Miklós révén, majd 12 perc múlva Szántó Bence a vezetést is megszerezte. 2:1

Közben további helyzeteink is voltak, két-három lehetőségünk is lett volna lezárni a mérkőzést, de nem tettük meg.

A második félidő kiegyenlített küzdelmet hozott, majd a semmiből egyenlített a vendég csapat, Tóbiás révén. 2:2

A 72. percben egy hatalmas öngóllal ismét átvettük a vezetést, sőt az öngólt szerző Földesi Dávid 3 perc múlva a kiállítás sorsára jutott, így emberelőnyben vezettünk. 3:2

Sajnos a kiállítás úgy tűnt minket fogott meg, nem tudtuk ezt kihasználni, bár ha kicsit pontosabbak vagyunk a kapu előtt, itt is lett volna lehetőségünk lezárni ismét a mérkőzést. Ez megint elmaradt, sőt a 81. percben Papp Máté egy szabadrúgásból újra kiegyenlített. 3:3

A 87. percben aztán jött a fekete leves, amikor egy jogosan megítélt büntetőt Mucsi Dániel lőtt kapura, de mint azt megszokhattuk az elmúlt ifjúsági kupa mérkőzéseken, Kardos Levente kivédte, azonban az ismétlés már sikerült a vendégek játékosának és a hálóba vágta a labdát, így megszerezték a vezetést. 3:4

Mint kiderült 3 perc múlva ez a gól győzelmet is ért.

Körösladány MSK II.–Gádorosi LSE 3–4 (2–1)

Körösladány, 70 néző. V.: Kovács A.

G.: Almási a 28., Szántó B. a 41., ill. Papp M. a 27., a 82., Tóbiás a 65., Földesi (öngól) a 72., Mucsi a 88. percben.

Kiállítva: Földesi 75. percben