ÉLŐ: Kondoros – Körösladány

Kövesse velünk élőben az országos Magyar Kupa kiírásának megyei 2. fordulóját, melyben a két erőnyerő, a júniusi döntő résztvevői, a Kondoros és a Körösladány csap össze. A mérkőzés alatt ebben a cikkben szöveges tudósítással jelentkezünk percről-percre. Frissítéshez kattintson a “frissítés!” szóra!

Kondoros – Körösladány 5 – 0 (3 – 0)

Frissítés!

Olvasóinknak köszönjük a figyelmet, a legfrissebb eredményeket IDE KATTINTVA tekinthetik meg!

Vége

90′   Vége a mérkőzésnek, csapatunk kiesett az országos kupából.

90′   Bakos beívelését Kis M. fejeli ki Papp Zs. elől.

88′   Szép lassan leperegnek az utolsó percek is, vélhetően nem lesz hosszabbítás.

85′   Beadás után Péli fejesénél Kasiknak kellett nagyot védenie.

83′   Viczián szerzett labdát, kiugratta Papp Zs-ot, aki megszerezte a labdát, mert a védő lyukat rúgott, ziccerben pedig kapu mellé gurított játékosunk, igaz érkezett Süli keresztezni.

79′   Kéki elől húzza le a kapus a labdát, nem sok hiányzott. Jó lenne legalább egy szépítő találat.

GÓL   75′   Ismét labdát veszítünk, Takács pedig jó labdát kap, védőnk mellett megcsinálja a cselt és a kapuba helyez. (5-0)

74′   Zsíros elől Kasik V. szedte fel a labdát.

CSERE   73′   Rafaj jön le a pályáról, helyére Mihalecz I. áll be. A hazaik szöglettel folytatják a játékot, amiből nem lett veszély.

71′   Laksteter egy szögletet harcolt ki. Kis szöglet, majd a kapu mögé emeljük a labdát.

68′   A frissen beállt Hegedűs ugrott ki a védők között, végül Viczián szabadított fel.

CSERE   67′   Hegedűs B. és Márk Á. állnak be a hazai csapatba, Kajtár I. és Harangozó jött le.

66′   Távoli lövésbe lépnek bele védőink, szöglettel jön a Kondoros. Hosszú lett a sarokrúgás, kirúgással folytatódik a játék.

CSERE   61′   Papp M. és Kántor M. hagyják el a játékteret, helyükre Viczián D. és Kormány L. állnak be.

58′   Harangozó lövésénél Kasiknak kell védenie, szöglettel folytatódik a játék: nincs belőle veszély, kirúgás.

56′   Papp M. szögletéből nem tudunk veszélyeztetni, de a hazaiak kontráznak, aminek a végén Kasiknak kell védenie.

GÓL   54′   Középre ívelik a labdát ismét, Süli visszafejeli és jön az újabb KOTE gól, ismét Péli a gólszerző. (4-0)

53′   Viczián D. és Kormány L. ment el melegíteni időközben.

49′   Harangozó beadása után rossz helyre fejeljük a labdát, Kasik nagy bravúrral véd a közeli lövésnél.

CSERE   46′   Vincze Gy. helyett Kántor M. állt be a félidőben.

46′   A második félidőben is útjára indult a labda.

2. félidő

Félidő

45+1′   Vége is az első félidőnek, mehetnek szünetre a csapatok.

45′   Újabb fejes, de ezt már a kapus lehúzza. A rendes játékidő közben letelt, már a hosszabbításban vagyunk.

44′   Szöglettel jön csapatunk ismét, ám hiába tekeredik jól a labda, kifejelik a hazaiak. Az ismétlések után újabb sarokrúgást harcolunk ki.

GÓL   42′   A szabadrúgást középre tekerik, Borgulya visszafejelt labdája pedig egy védőn irányt változtat, így Süli üresen lőhet a kapunkba. (3-0)

SÁRGA LAP   41′   Tőlünk Farkasinszki L. az első, aki sárga lapban részesül.

GÓL   39′   Péli T. lövése talál utat magának a kapuig, kettővel visz a Kondoros. (2-0)

36′   A másik oldalon egy ígéretesebb lehetőség, Borgulya 20 méterről a hosszút vette célba, de a kapufáról kifele jött a pöttyös.

35′   Papp M. újra próbálkozik a kígyótérről, de ez a lövés sem talál kaput.

32′   Laksteter került jó helyzetbe, de lövése elkerülte a kaput.

29′   Ismét egy hazai beadás, Harangozó 12 méterről kapu fölé teker.

28′   Takács M. tizenhét méterről vette célba a kaput, nem sokat tévedett.

SÁRGA LAP   25′   Süli A. is besárgul a hazaiaknál. Oldalról jöhet csapatunk szabadrúgással.

24′   Az egyik oldalon Papp M., a másikon Harangozó K. lövését láthatták a nézők, egyik sem okozott veszélyt.

20′   Szöglettel jöhet a Kondoros most: Kasik üti ki a labdát.

SÁRGA LAP   19′   Hanyecz H. kapja a mérkőzés első sárgáját.

18′   Most kicsit alábbhagyott az iram, egyik kapu előtt sem történik semmi érdemleges.

14′   Borgulya tört be a tizenhatoson belülre, de beadását most Nagy S. kivágta.

12′   Újabb szögletünkből nem lett veszély, viszont távol a kaputól szabadrúgást kaptunk. Mivel beleért a kapus a lövésbe, szöglet ismét: ebből már nincs veszély a kapus másodjára megszerzi a labdát.

10′   Első szöglet a mérkőzésen, csapatunk végezheti el: felszabadítanak a hazaiak, Papp 18-ról kapura küldi a lasztit, a kapus a léc alól tolja ki, újabb szöglet…

GÓL   7′   Sajnos vezetést szerez a Kondoros, egy eladott labdát Péli játszott középre, ahol Harangozó értékesítette a lehetőséget. (1-0)

5′   A másik oldalon Borgulya laposan belőtt labdáját Nagy S. vágta ki.

4′   Bakos remekül indította jobb oldalon Papp Zs-ot, akinek lövése keresztbe elment a kapu előtt.

2′   Alig telt el pár perc, de a labdával mindkét kapus megismerkedhetett egy-egy kirúgás alkalmával.

1′   Elkezdődött a mérkőzés, csapatunk kezdett.

1. félidő

A két csapat összeállítása:

Kondorosi TE: Magony G. – Kis M., Süli A., Hanyecz H., Zsíros P. – Rafaj R., Kajtár I., Harangozó K., Takács M. – Péli T., Borgulya T.; kispad: Galát Á., Mihalecz I., Hegedűs B., Márk Á., Lakatos E., Stibán R.; vezetőedző: Janis J.

Körösladány MSK: Kasik V. – Vincze Gy., Farkasinszki L., Nagy S., Kukla Zs. – Kéki Cs., Papp M., Pályi I., Papp Zs. – Bakos J., Laksteter J., kispad: Borbély Z., Szalazsán A., Kormány L., Novák R., Viczián D., Kántor M., Kádár L.; vezetőedző: Somogyi J.

A mérkőzés 17 óra 30 perckor veszi kezdetét, a találkozó játékvezetői: Zahorán János (Fekete Zoltán, Halma Sándor)