VIII. Harang Söröző Kupa – Gyomaendrődön indulunk újabb teremtornán

A kondorosi Békés Takarék Kupán elért harmadik helyezés után csapatunk január 13-án szombaton Gyomaendrődön lép újra parkettre, a VIII. Harang Söröző Kupán. Ez lesz az utolsó torna amin indulunk a felkészülés előtt, hiszen a téli alapozást január 15-én hétfőn kezdi meg a csapat.

Múlt hét szombaton Kondoroson a Megye I-es csapatok teremtornáján harmadik helyezést ért el együttesünk. A jó szereplés után most szombaton újra parkettre lépünk, a VIII. Harang Söröző Kupán indulunk. A tornán 2×12 perces mérkőzéseket rendeznek, 5+1 fős csapatokkal, 5×2-es kapukra. A kupa helyszíne pedig a gyomaendrődi Varga Lajos Sportcsarnok lesz.

A lebonyolításról néhány szó: a nyolc csapat két csoportra osztva 3-3 meccset játszik, majd a helyosztókkal folytatódik a torna. A csoportok első két helyezettje az első helyért, a csoportok harmadik és negyedik helyezettjei pedig az ötödik helyért küzdhetnek.

16:30   B/1 – A/2 (4. mérkőzés)
17:00   1. vesztese – 2. vesztese (7. helyért)
17:30   1. győztese – 2. győztese (5. helyért)
18:00   3. vesztese – 4. vesztese (3. helyért)
18:30   3. győztese – 4. győztese (1. helyért)

Csapatunk várható kerete: Farkasinszki L., Juhász D., Kéki Cs., Laksteter J., Papp Zs., Zsömbörgi M.

A téli felkészülést tehát a torna utáni hétfőn, január 15-én kezdi csapatunk, az első felkészülési mérkőzésünket pedig februárban játsszuk. A felkészülésről bővebben már korábban írtunk.