Vállalható vereség Békésen

Vállalható vereség az egyik bajnok aspiráns otthonában.A második számú csapatunk szombaton a Békés otthonában szenvedett 4:1 arányú vereséget. Keresztesi János vezetőedző tartalékos felállásban és hat U19-es játékossal, akik már előző napon játszottak egy mérkőzést küldte pályára csapatát, nem számíthatott a sérült Almási, Pályi, Kajó és Lipcsei játékára, Talpalló pedig az első számú alakulatnál kap ma feladatot.

Ennek tudatában nem meglepő, hogy a rutinos, több magasabb osztályban is szereplő játékossal felálló, jelenleg második Békés 2:0-ás félidő után végül 4:1-re győzött, a becsületgólunkat Kántor László szerezte a 77. percben. Jövő héten hazai pályán az Újkígyós csapatával szemben javíthatunk!