U19: Vereség Szarvason

Csapatunk az U-19-es bajnokság Északi Csoportjának 15. fordulójában az élen álló Szarvasi FC csapatának a vendége volt.

A felnőtt csapatnál számításba vett játékosaink nem szerepelhettek ezen a találkozón, hiszen ezen a napon lépett pályára felnőtt csaptunk is, nem úgy hazaiak akik már szombaton letudták felnőtt mérkőzésüket, így teljes létszámban rendelkezésre tudtak állni itt ezen a mérkőzésen is.

A hazaiak a mérkőzés érdemi részét az első félidőben eldöntötték, hiszen 5:0 arányban vezettek 45 perc után. Ezt a második félidőben további egy góllal fejelték meg, így 6:0 arányban győztek, megérdemelten, ezen a napon jobbak voltak.