U19: A négy gólt szerző Agárdi volt a nyerő ember

Utánpótlás csapataink a hétvégén a Dévaványai SE vendégei voltak.

Pénteken az U16-os csapatunk a vártnál nehezebb mérkőzésen aratott 3:2 arányú győzelmet, míg az eggyel nagyobb korosztály ma lépett pályára.

Keresztesi János vezető edző dolgát nehezítette, hogy a felnőtt csapat mai mérkőzése miatt egyetlen felnőtt kerettagra sem számíthatott a mérkőzésen, így jobbára a fiatalabb korosztály tagjai kaptak lehetőségek Szabó Lászlóék helyén.

A mérkőzés 22. percében aztán Agárdi Róbert Tamás révén megszereztük a vezetést, majd Boros Zsolt két percre rá szintén beköszönt és máris két góllal vezetünk. A harmadik gólnál a hazaiak siettek a segítségünkre egy öngóllal, majd Agárdi Róbert Tamás villanásai jöttek, hiszen támadónk a 39., 75. és a 82. percben is eredményes volt, így alakult ki a 0:6-os végeredmény egy klasszikus mesterhármassal fűszereve, ami dícséretes eredmény ezen körülmények között.

Csapatunk így megerősítette a második helyét a tabellán, a Gyomaendrőd mögött 1 pont hátrányban vagyunk a vége előtt 6 fordulóval.