U19: Szarvason fordítottunk egy nagyot

Utánpótlás csapatunk a felnőtt csapat mérkőzése előtt lépett páláyra idegeneben Szarvason.

Keresztesi János vezetőedző ilyen alkalmakor nem áll egyszerű feladat előtt, hiszen ilyenkor csak részben számíthat a felnőtt csapat keretében is szereplő játékosokra.

Az első félidő meglepő játékvezetői ítéletei nyomán a hazai csapat a 27. percre 2 gólós előnybe került, ezt még a szünet előtt Szabó László révén sikerült kozmetikázni, így csapatunk 2:1-es hátrányban vonult szünetre.

Sikerült rendet tenni a fejekbe, hiszen a kezdést kövezően 2 percen belül kiegyenlítettünk Boros Zsolt révén, majd 11 perc alatt Agárdi Róbert Tamás 3 góljával már 5:2 arányban vezetünk. Itt még volt egy fellángolásuk a hazaiaknak, de a 3 góljukra hármat kaptak válaszul, hiszen Agárdi Róbert Tamás szerzett még egyet, majd Somogyi Máté és a végén Szabó László zárta keretbe a szerzett gólokat a második góljával, így 8:3 arányban megérdemelten győztünk, amihez hozzájárult a feljavuló játékvezetői teljesítmény is.