Ez történt az utánpótlás bajnokságban

Elrajtolt a serdülő csoport is, míg az ifjúsági csapatok a második fordulót játszották le. Az U19-es és az U16-os korosztályban elsőnek léptek pályára csapataink, sajnos az első megmérettetést mindkét gárdánk elveszítette.

A Jamina, Tótkomlós, Csanádapáca trió maradt százszázalékos a fordulót követően, mondhatni mindhárom gárda magabiztosan zsebelte be a három egységet. Csapatunk éppen a Jamina ellen maradt alul 4-1 arányban, pedig a mérkőzés első félidejében sikerült vezetést szereznünk. A Szarvas és a Kondoros első sikerét gyűjtötte be ebben a kiírásban, előbbi a Berényi Gyermek FC-t, utóbbi pedig a Dévaványát gyűrte le. Nem indult jól a szezon a békésiek és a gádorosiak számára, akik második meccsüket is elveszítették, ráadásul egyik együttes sem szerzett még gólt, ellenben nagyon sokat kaptak.

Kondoros – Dévaványa 4 – 2 (1 – 1)
Gólszerzők:
Hegedűs B. a 44., a 63., a 70., Nagy I. a 46. ill. Gubucz V. a 30. és a 89. percben.
Kiállítva: Nagy H. a 71. ill. Kovács F. a 71. percben.

Szarvas – Berényi Gyermek FC 5 – 1 (2 – 0)
Gólszerzők:
Frankó D. a 2., Varga I. a 13., Szín Á. a 65., a 77., Gyurik D. a 81. ill. Hudák G. a 83. percben.

Tótkomlós – Békés 9 – 0 (4 – 0)
Gólszerzők:
Baliga Sz. a 19., a 36., az 50., a 65., a 84., Barna L. a 44., a 45., Csurák V. az 56. és Péli M. a 90. percben.

Csanádapáca – Szabadkígyós 2 – 0 (1 – 0)
Gólszerző:
Kakuszi Z. a 36. és a 89. percben.
Kiállítva: Szabó R. (Szabadkígyós) a 60. percben.

Gádoros – Gyomaendrőd 0 – 4 (0 – 0)
Gólszerzők:
Madar V. az 55., Valach V. a 63., Paróczai G. a 75. és Miklavicz Á. a 90. percben.

Jamina – Körösladány 4 – 1 (1 – 1)
Gólszerzők:
Lukács L. a 35., Leszkó A. az 50., Szudár Cs. a 60., Dankó D. a 69. ill. Kántor L. a 32. percben.

A serdülő bajnokság északi csoportjában csak a vendég csapatok jártak sikerrel, a Szeghalom mellett a Berényi Gyermek FC ’A’ és a Dévaványa kezdte sikerrel a bajnokságot. Csapatunk a szomszédvári rangadón 7-0-s vereséget szenvedett.

Sarkad – Dévaványa 1 – 3 (1 – 0)

Sárréti Gyöngyhalász GYSE – Berényi Gyermek FC ’A’ 3 – 9 (0 – 3)

Körösladány – Szeghalom 0 – 7 (0 – 0)