Sima továbbjutás az Ifjúsági Kupában

A Békés Megyei Ifjúsági Kupa 2. fordulójában U-19-es együttesünk a Szarvasi FC csapatát fogadta.

A győzelmünk és egyben továbbjutásunk egy percig sem forgott veszélyben, hiszen ellenfelünk az első félidőben teljesen feladta a támadás lehetőségét, amivel csapatunk a számtalan kihagyott lehetőség miatt, csak egy öngóllal tudott élni, így 1:0-ás előnnyel fordultunk a 2. félidőre.

Ekkor már kidomborodott az, hogy ha a teljes keret rendelkezésre áll, versenyképesek vagyunk a bajnokságot vezető csapattal szemben is. Így a második félidő 67. és 73. percében szerzett két góllal, melyet Jánovszki László szerzett, az egyiket büntetőből, már megérdemelten 3:0 arányban vezetünk.

Ezt követően Keresztesi János vezető edző a pályára küldte valamennyi nevezett játékosát, míg a vendégek pedig próbáltak szépíteni, ami össze is jött nekik, így a végén 3:1 arányú győzelmet aratva jutottunk tovább a kupában, és várhatjuk a sorsolást.