ÉLŐ: Karcag – Körösladány

Első felkészülési mérkőzését játssza le felnőtt csapatunk Füzesgyarmaton, ahol az ellenfelünk a szintén Megye I. osztályú Karcag lesz. Csapatunk szinte teljes kerettel tudott elutazni a találkozóra, de azért lesznek hiányzók. A mérkőzésről élő szöveges tudósítással jelentkezünk.

Karcagi SE – Körösladány MSK 3 – 1 (1 – 0)

Frissítés!

Vége

91′   Vége a mérkőzésnek, olvasóinknak köszönjük a figyelmet.

91′   Karcag kontrázta meg csapatunkat, de a támadás végén a lövés Borbély kapusban elhalt.

89′   Papp Zs. előtt volt újabb szépítési lehetőség, de lövése elkerülte a kaput.

87′   Zsömbörgi távoli lövése kicsivel kerülte el a kaput.

86′   Helyzetek most egyelőre nincsenek sehol, lehet, hogy a maradék pár perc már így pereg le.

GÓL   80′   Kinyílt a gólcsap: szöglet után Papp Zs. lőtt szép gólt. (3-1)

GÓL   79′   Centerezés után két cselt vállalt a karcagi támadó, majd a kapunkba helyezte a labdát. (3-0)

11-ES   74′   Értékesítik a büntetőt a karcagiak. (2-0)

74′   Tizenegyest kapott a karcagi a csapat a mérkőzés hajrájában.

72′   Kukla próbálkozott újra beadással, de a kapus a helyén volt.

67′   Zsömbörginek kellett szögletre tisztáznia. A sarokrúgásból újabb sarokrúgás lett.

64′   Ezután Papp Zs. ismét szuper labdát kapott, kapura is tudott fordulni, de a kapus bravúrral védett, majd Kukla ismétlését is bravúrral mentette.

64′   Szöglettel jöhettünk, de Papp Zs. lövése gyengére sikerült, majd a karcagi kontrát Kántor M. állította meg.

CSERE   62′   Balogh B., Szarka Z. és Farkasinszki is elhagyta a pályát, helyükre Kántor M., Kajó A. és Fülöp K. állt be.

59′   Hatalmas helyzet a Karcag előtt, de Borbély kapus nagy bravúrral őrizte most a kapunkat.

58′   Molnár J. jó ütemben teszi Bakos elé a labdát, aki a kapus felett átemeli azt, de kicsivel kapu fölé megy a próbálkozás.

56′   A második félidő elején inkább csapatunk aktívabb, bár eddigi próbálkozásainkat a karcagi védelem hatástalanította.

53′   Szarka tört be a tizenhatoson belülre, de őt is szerelik a védők.

51′   Papp Zs. indult meg remekül, visszapasszolta a labdát Molnárnak, aki tovább tette még eggyel Balogh B-nek, ő pedig kapu mellé tüzelt.

50′   Hosszan szöktette magát a karcagi támadó, ez volt a szerencsénk, mert így Borbély kapus fel tudta szedni a labdát.

CSERE   46′   Lejött a félidőben Komódi B. és Vincze Gy., beállt Molnár J. és Papp M.

46′   Útjára indult a labda a második félidőben.

2. félidő

Félidő

45′   véget ért az első félidő, hamarosan folytatódik a mérkőzés.

42′   Kukla ívelését most Komódi fejelte kapura, de a kapus ezt is lehúzza.

39′   Kifejelik a szabadrúgást, majd Papp Zs. betört a tizenhatoson belülre, ám passza hosszú volt Komódinak.

38′   Juhász beadását Bakos fejelte kapura, bravúrral védett a kapus, majd Kuklát buktatják a tizenhatos csücskénél, így szabadrúgást lőhetünk. Komódi áll a labda mögött.

37′   Egy távoli karcagi szabadrúgás után a labda a kapu fölött hagyta el a játékteret.

34′   Bakos készítette le Baloghnak a labdát, aki lőni is tud a tizenhatoson belül, de a kapus ismét véd. Közben Zsömbörgi M. kellett kereszteznie a kilépő karcagi támadóval szemben.

32′   Borbély hatalmas kirúgását Papp vehette át, majd mehetett ziccerben a kapura, játékosunk a passzt választotta, Bakos pedig a kapusba lőtte a lehetőséget. Az ezt követő szögletből semmi sem lett.

30′   Ismét szép akciót vezetett csapatunk, de a végén Papp Zs. ellen szépen tisztázott a védő.

28′   Kicsivel több, mint tizenhat méterről végezhetünk el szabadrúgást. Bakos áll a labda mögött. A sorfalról vágódik le a labda, a lecsorgót Komódi pedig kapu fölé vágja.

27′   Szarka és Komódi játszott össze nagyon szépen, előbbi tizenhét méterről tudott lőni, de csak kapu mellé.

26′   Ismét szögletet végeztünk el, Juhász tudott lőni, ám ez a lehetőség is szögletre vágódott egy védőről. Újra próbálkozhatunk. Közben a második sarokrúgást is elvégeztük, ezt kifejelték a védők.

23′   Zsömbörgi hosszú indítása után szöglethez jutottunk mi is. A sarokrúgás után gólt értünk el, de a játékvezető érvénytelenítette.

22′   Komódi indította Juhászt jobb oldalon, aki be is tudja adni a labdát, de a védők kifejelik. Az újabb kísérletünk pedig kapu mögé ment.

19′   Újabb sarokrúgást végezhetnek el a karcagiak. Jött is belőle a fejes, de kaput nem talált.

18′   Hirtelen két lehetőség is ellenfelünk előtt: előbb húsz méterről próbálkoztak, majd egy újabb lövésnél Borbély mentett szögletre. A sarokrúgás végül veszélytelen volt.

16′   Kukla tudta középre tekerni a labdát, ahol Bakos fejjel kapura irányította azt, de a kapus biztos kézzel védett.

14′   A kapunktól 20-22 méterre szabadrúgáshoz jutott a Karcag. Balogh B. szabálytalankodott. A szabadrúgás a sorfalról levágódott.

13′   Ebben a pillanatban Bakos ment volna el a bal szélen, de ismét résen voltak a karcagi védők.

10′   Szarka Z. indította remekül Papp Zs-ot, ám támadónkat a tizenhatoson belül szerelni tudták.

GÓL   8′   A leshatáron lépett ki a Karcag támadója, aki nem hibázott a kapussal szemben sem, így vezet ellenfelünk. (1-0)

7′   Karcag próbálkozott támadással, de játékosuk beadását Juhász fülelte le. Kevés esemény történt eddig a pályán.

4′   Egyelőre próbálnak ismerkedni a felek. Ellenfelünk egyébként a Szolnak megyei első osztály tagja, negyedik helyen fejezték be az őszt.

1′   Karcag kezdte a mérkőzést, kicsit késve, de útjára indult a labda.

1. félidő

Körösladány MSK: Borbély Z. – Juhász D., Farkasinszki L., Zsömbörgi M., Kukla Zs. – Papp Zs., Vincze Gy., Szarka Z., Komódi B., Balogh B. – Bakos J.

Kispad: Kajó A., Kántor M., Fülöp K., Molnár J., Papp M.