U19: Búcsú a kupától

Utánpótlás csapatunk Mezőhegyesen lépett pályára Békés Vármegyei Ifjúsági Kupa 3 fordulójában.

A mérkőzés nem indult jól számunkra a 17. percben egy szabdrúgást követően a hazaiak kihasználva magassági fölényüket megszerezték a vezetést.

A félidő végére két szép akcióból megforditottuk a mérkőzést Agárdi Róbert Tamás két góljával.

A második félidőben a megnyugtató harmadik gólt nem tudtuk megszerezni, a hazaiak remekül tördelték a játékot, kizárólag előre ívelésekkel próbálkoztak.

Aztán a 86. percben egy nagyon könnyű síppal befújt szabálytalanságot követő pontrúgásból a kapusról kijövő labdát közelről a hálóba juttatták a hazaiak, így kialakult a 2:2 döntetlen.

A kupában nincs hosszabbítás, egyből büntetők jöttek,a hazaiak ebben sajnos alulmaradtunk 9:8 arányban, így elbúcsúztunk a kupától.

Egy megjegyzés, a játékvezetői hármas nem élete meccsét vezette ezen a napon, de nem ez okozta a kiesésünket, hiszen végig irányítottuk a mérkőzést, de a játékosok egy részének az elöző napi szórakoza meghatározta az eredményt.