U19: Újabb győzelem a Csabacsűd elleni rangadón

Utánpótlás csapatunk a Békés Vármegyei U19 Bajnokság Északi Csoportjában újabb rangadóját nyerte meg idegenben a tabella 3. helyén álló Csabacsűd GYLSE csapatával szemben.

A mérkőzés első félidejében jelentő selőnyre ttetünk szert a felnőtt csapatunk kerettagjainak góljával, hiszen a 27. Szántó Bence, a 35. percben Szilágyi Dávid, majd a 41. percben Szabó László is betalált a hazai csapat kapujába.

A második félidőre a hazaiak nagyobb elánnal futottak ki, ennek az eredménye azonban csak 1 gól és 5 sárga lap lett.

Természetesen csapatunk sem adta fel, és Szántó Bence valamint Szabó László újabb góljával magabiztos 5:1 arányú győzelemet ért el, ezzel 1 pontra megközelítettük a tabella első helyén álló Gyomaendődi FC csapatát.